Mar Wrap Protection films
Матова антигравійна плівка, на відміну від вінілу, не тільки тюнінгує автомобіль, але й довгі роки захищатиме кузов від негативних зовнішніх факторів. Бажаєте, щоб ваш автомобіль став матовим, але не бажаєте переплачувати? Приїжджайте до нас, ми наклеїмо невеликий шматок матового поліуретану на ваш автомобіль і ви визначитеся, чим краще його захистити: глянцевою або матовою антигравійною плівкою.
Позашляховик Jeep Grand Cherokee SRT8
На квітневому автосалоні у Нью-Йорку одночасно дебютували нові покоління «заряджених» седана Chrysler 300С SRT8 та позашляховика Jeep Grand Cherokee SRT8 (WK2). Від своєї «цивільної» версії новий Джип Гранд Черокі СРТ8 2020-2021 відрізняється іншим масивним переднім бампером з широким повітрозабірником, світлодіодними вогнями денного світла, пофарбованими під колір кузова решіткою радіатора, капотом з
Цей автомобіль отримав максимальний комплект захисту та новий образ :
- Повний захист кузова антигравійною матовою плівкою
- Пакет антихром Shadow line
- Оклейка дзеркал,решітки,вставок бамперу плівкою 3м
- Керамічне покриття на плівку
Ми удосконалили на цьому автомоблі все.Кожен елемент Jeep® Grand Cherokee, отримав природну красу агресії. Стежте за його лініями - ви ще не бачили нічого подібного. Елегантний і водночас агресивний, витончений і сильний.
вентиляційними отворами, двома круглими патрубками випускної системи та 20-дюймовими алюмінієвими дисками, «взутими» в шини Pirelli PZero.
Замовити поклейку антигравійною матовою плівкою
Made on
Tilda